Płaskie dno

silo-rovne-dno-th.jpg

Silosy zbożowe z płaski dnem są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji może być podłoga wyposażona w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające. Wyładunek jest przeprowadzany za pomocą urządzenia zgarniającego umieszczonego wewnątrz silosu na dnie, które zgarnia materiał do wysypu.

Betonowy lej

silo-betonova-vysypka-th.jpg

Silosy zbożowe z wewnętrznym betonowym lejem wysypowym są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji może być silos wyposażony w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające i przeciwkondenzacyjne. Wysyp betonowy służy do wyładunku silosu. W przypadku wykorzystania leja betonowego dojdzie do zmniejszenia pojemności silosu.

Wbudowa do silosu

silo-vysypka-kovova-th.jpg

Dalszą możliwością wyładunku silosów emaliowanych lub cynkowanych jest zamontowanie specjalnej wbudowy stalowej. Wbudowę można zamontować nawet do silosów podczas ich nieprzerwanej pracy. Mogą być stożkowe lub skośne. Silosy mogą być wyposażone w system aktywnej wentylacji z wykorzystaniem wentylatorów napowietrzających i przeciwkondenzacyjnych. Dach jest wyposażpny w wyloty.

Podwójne dno

silo-falesne-dno-th.jpg

Silosy zbożowe z podwójnym dnem są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji jest podłoga wyposażona w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające. Wyładunek objętości jest przeprowadzany za pomocą urządzenia zgarniającego umieszczongo wewnątrz silosu na dnie podwójnym.

Silosy zbożowe

poskliznova-uprava-zrnin-02-th.png

Silosy zbożowe dostarczamy do magazynowania zboża, kukurydzy i pozostałych ziarn, na przykład rzepaku. Klient może sobie wybrać nowe silosy cynkowane lub odnowione silosy emaliowane typu Vitkovice.

Nowe cynkowane silosy zbożowe

skladovaci-sila-03-th.png

Cynkowane silosy zbożowe są dla naszych klientów dostępne od średnicy 4,57 m aż do średnicy 32 m. Wykorzystujemy wyłącznie wysoko jakościowe silosy cynkowane z blachą falistą z grubością powłoki według standartu G-115 (350 g/m2), co jest o 25% grubsza ochrona przed oksydacją niż zwykle wykorzystywany standart G-90.

Standartową kompletację silosu cynkowanego z płaskim dnem znajdziecie TUTAJ

Tabelka wielkości silosów cynkowanych z płaskim dnem jest TUTAJ

Tabelka wielkości silosów cynkownych z lejem stożkowym jest TUTAJ

Pokazy silosów cynkowanych znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Zrenowowane emaliowane silosy zbożowe typu Vitkovice

skladovaci-sila-02-th.png

Odnowione silosy emaliowane są dostępne ze średnicami 6,0 i 8,57 m, zawsze z przygotowaniem do aktywnej wentylacji z możliwością krótkookresowego magazynowania ziarna z wilgotnością do 20% lub z możliwością własnego dosuszenia z wilgotnością 18%! Zawsze jest dostarczany nowy (wytrzymałościowy) materiał łączący i kit uszczelniający. Czas użytkowania części odnowionych jest 20 lat.

Pokazy silosów emaliowanych znajdziecie w fotoglerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości silosów emaliowanych jest TUTAJ

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne