Budowy i referencje

 • Dostawa i montaż zbiorników na gnojówkę w Loučanech
  03 Sierpnia 2013 Kategoria Budowy

  Zbiorniki dla farmy mleczej Loučany

  W czerwcu 2013 była rozpoczęta budowa dwu zbiorników emaliowanych dla farmy mlecznej w Loučanech. Chodziło o dostawę i montaż dwu sztuk zbiorników na gnojówkę z odnowionych blach włącznie z dostawą materiałów lączących i uszczelniających. Częścią składową budowy zbiorników były także prace budowlane dotyczące naprawy i przeróbki pierwotnych fundamentów betonowych zbiorników i wjazdu dla samochodów ciężarowych. Firma nasza zapewniała także dostawę i montaż rurociągów do załadunku i rozładunku, mieszadeł śmigłowych oraz pomp szlamowych włącznie z kompletną elektroinstalacją. Zbiorniki były przekazane do używania 3.8.2013

 • Zbiornik emaliowany do oczyszczalni w Mipolu
  20 Lipca 2013 Kategoria Budowy Link Fotogaleria

  Zbiornik emaliowany do oczyszczalni w firmie Mipol

  W lipcu od 22.7. - 26.7.2013 przeprowadziliśmy montaż małego zbiornika emaliowanego do oczyszczalni ścieków w zakładach ubojni Mipol. Chodziło o szybką budowę zbiornika emaliowanego w miejscowości Moszczenica Wyżna o paramatrach: objętość zbiornika: 162 m3, średnica: 6,0 m, wysokość: 5,8 m (4 cargi). Firma Mipol zajmuje się przetwarzaniem i dystrybucją mięsa. Firma zastanawia się nad budową jeszcze jednego zbiornika emaliowanego. Nasza firma jest w stanie dostarczyć zbiorniki emaliowane nowe i odnowione o różnych objętościach z szerokim zakresem akcesoriów i urządzeń.

 • Výstavba 15 sil pro farmu Suflidowo
  25 Marzeca 2013 Kategoria Budowy

  Budowa 15 silosów dla fermy Suflidowo

  W marcu 2013 rozpoczęliśmy budowę 15 sztuk silosów emaliowanych na zboże i pasze. Budowa jest realizowana w miejscowości Świerczyna w Województwie łódzkim dla firmy Suflidowo, znaczącego polskiego producenta jaj. Ferma Suflidowo ma w swojej hodowli ponad milion kur niosek. Z tych powodów chcą rozszerzyć wydajność mieszalni pasz i silosów do magazynowania zboża. Dla firmy Suflidowo montujemy odnowione silosy emaliowne o średnicy 6m. Chodzi o budowę 7 sztuk silosów z lejem wysypowym 40°, 15 carg o wysokości 21,75 m (wysokość całkowita silosu 29 m) i 8 sztuk silosów z lejem wysypowym 57°, 12 carg o wysokości 17,4 m (wysokość całkowita silosu 22,4 m). Termin zkończenia budowy silosów emaliownych jest planowany na koniec roku 2013.

Oferty promocyjne