Nowy asortyment i usługi

 • Sprzedaż szlamowych pomp i mieszadeł
  11 Wrzesień 2013 Kategoria Handel Link Fotogaleria

  Szlamowe pompy i mieszadła do gnojowicy i gnojówki

  Rozpoczęcie sprzedaży maszyn i urządzeń dla potrzeb zagospodarowania gnojowicy oraz innych urządzeń, gdzie konieczna jest homogenizacja oraz pompowanie gnojowicy i szlamów. Oferujemy stacjonarne mieszadła i pompy szlamowe tradycyjnego producenta czeskiego STS Prachatice. W naszej ofercie znajduje się cały sortyment produkcyjny tego producenta mieszadeł i pomp szlamowych dla zbiorników do gnojowicy i gnojówki. Pompy szlamowe typu MIX są przeznaczone do pompowania gnojowicy, szlamów oraz płynów zanieczyszczonych. Można je wykorzystywać do pompowania ze zbiorników podziemnych do zasobników nadziemnych, do rozładunku do środków mobilnych lub bezpośrednio do wykorzystania do aplikacji na tereny leżące koło zbiornika. Stndartowo są wyposażone w dyszę mieszającą, która jest sterowana mechanicznie w kierunku poziomym.

  W załączonej fotogalerii znajdziecie fotografie naszy konstrukcji referencyjnych, gdzie były zamontowane mieszadła lub pompy szlamowe STS Prachatice.
  Katalogi do pobrania znajdziecie TUTAJ

 • pozinkovana-sila-nove-th.jpg
  28 Sierpnia 2012 Kategoria Handel

  Rozszerzenie oferty o dostawy i montaż silosów cynkowanych

  W miesiącu lipcu i sierpniu 2012 odbyły się negocjacje z dwoma zagranicznymi dostawcami rolniczych silosów cynkowanych. Negocjacje zakończyły się obustronnym zadowoleniem, partner strategiczny był wybrany i umowa o dostawach silosów cynkowanych była zawarta. Asortyment ten będzie oficjalnie oferowany zainteresowanym z sektoru rolniczego od stycznia 2012. W tej chwili pracujemy nad nowym katalogiem, który będzie już zawierał nowo oferowane silosy i dalsze technologie dla przetwórstwa i magazynowania ziarna.

Oferty promocyjne