Podziemne zbiorniki z blach emaliowanych

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki podziemne, które wyprodukowane są wyłącznie z części metalowych, służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów (szambo) itp. Zbiorniki podziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione do ziemi pod poziom terenu na równy fundament betonowy i są obsypywane ziemią.

Nadziemne zbiorniki z blach emaliowanych

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Zbiorniki nadziemne wyprodukowane z części metalowych służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów, produktów dla celów spożywczych, substancji agresywnych i chemikaliów. Zbiorniki nadziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy.

Otwarte zbiorniki z blach emaliowanych

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Całkowicie metalowe zbiorniki otwarte służą do magazynowania wody, szlamów i fekaliów. Zbiorniki otwarte montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy. Zbiorniki te można wykorzystać do budowy basenów nadziemnych i wbudowanych. Proszę się poinformować u naszego handlowca.

Zbiorniki kryte z blach emaliowanych

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki kryte można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowiskowych zespołów technologicznych, jakimi są oczyszczalnie ścieków i stacje biogazowe. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą śrub.

Zbiorniki małopojemnościowe z blach emaliowanych

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki małoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem małoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki wielkopojemnościowe z blach emaliowanych

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki wielkoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem wielkoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki emaliowane do biogazowni i oczyszczalni ścieków

nadrze-bioplynky-001-th.png

Na rynku krajowym należymy między liderów w zakresie dostaw i budowy silosów, zbiorników i zasobników z blach emaliowanych. Podczas minionych dziesięciu lat zrealizowaliśmy ponad 400 projektów skoncentrowanych na budowie jednostek magazynowych dla sektora rolniczego, przemysłowego i komunalnego. Naszymi głównymi projektami były budowy zbiorników emaliowanych na gnojowicę, gnojówkę i nawozy płynne, następnie dostawy i montaż silosów emaliowanych czy ocynkowanych na zboże, wilgotną kukurydzę i inne materiały sypkie. Coraz częściej jesteśmy pytani przez klientów o dostawy i wybudowanie zbiorników emaliowanych z zastosowaniem jako fermentory do biogazowni i oczyszczalni ścieków. Ze względu na zwiększające się zainteresowanie tymi produktami został wytworzony nowy dział handlowy, który rozwiązuje wszystkie zapytania ofertowe i wymogi naszych klientów w zakresie budowy zbiorników emaliowanych dla biogazowni i oczyszczalni ścieków.

Biogazownie produkują biogaz, prąd elektryczny, ciepło i chłód

W rolnictwie, przemyśle spożywczym lub podczas hodowli zwierząt hodowlanych powstaje duża ilość odpadu biologicznego, który można jednak bardzo efektywnie wykorzystać do produkcji biogazu. Ten następnie służy jako źródło energii elektrycznej, ciepła, chłodu lub jako paliwo w transporcie. Po produkcji biogazu pozostaje masa pofermentacyjna, która używana jest w rolnictwie jako jakościowy nawóz.

Do produkcji biogazu w biogazowniach dochodzi w zbiornikach nazywanych fermentorami lub komorami fermentacyjnymi. Możemy je sobie wyobrazić jako ogromne zbiorniki, gdzie rozcieńczona o rozdrobniona masa fermentacyjna jest mieszana i podgrzewana do temperatury procesowej. Dochodzi tutaj do procesu fermentacyjnego, którego wynikiem jest biogaz.

Komleksowe rozwiązania

Przeprowadzamy budowę zbiorników emaliowanych Permastore dla biogazowni a oczyszczalni ścieków. Naszym klientom możemy zaproponować także kompletną dostawę i wybudowanie biogazowni i oczyszczalni ścieków pod klucz. Podczas realizacji tych projektów zawsze współpracujemy z doświadczonymi firmami, które poruszają się na rynku europejskim w tych branżach. Naszymi dostawcami są tylko doświadczeni producenci technologii dla tych projektów, którzy oferują w praktyce wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Biogazownie rolnicze

Smaltované nádrže pro BPS 13

Technologia biogazowni dostarczana przez nas umożliwi firmom rolniczym nie tylko przetwarzać odpady powstające podczas ich działalności, ale również przetwarzać odpady powstające wskutek działalności innych podmiotów włącznie ze składnikami rozkładalnymi separowanego odpadu komunalnego. W ten sposób uzyskują dochody nie tylko z działalności rolniczej, lecz równocześnie dochody ze sprzedaży energii elektrycznej, ciepła, chłodu, nawozów i z przetwarzania bioodpadów.

ZAPEWNIMY PAŃSTWU:

  • DORADZTWO - Oferujemy serwis doradczy związany z przygotowaniem i wybudowaniem biogazowni.
  • PROPOZYCJA PROJEKTU BIOGAZOWNI - Nasi fachowcy na podstawie Państwa wymogów i potrzeb opracują propozycję projektu biogazowni.
  • DZIAŁANIA PROJEKTOWE - Zapewnimy przygotowanie projektu dla decyzji budowlanej i dokumentację wykonawczą.
  • FINANSOWANIE BUDOWY - Zapewnienie finansowania we współpracy z silnymi partnerami działającymi na rynku biogazu.
  • BUDOWA BIOGAZOWNI - Z pomocą doświadczonych partnerów i dostawców wybudujemy cały kompleks.
  • PRÓBY FUNKCYJNE - Zapewnimy przeprowadzenie prób funkcyjnych dla wszystkich przez nas dostarczonych urządzeń i maszyn.
  • PRÓBY KOMPLEKSOWE - Przed oddaniem urządzenia do ruchu próbnego, jest cała instalacja kompleksowa sprawdzana ze względu na systemowe współdziałanie poszczególnych urządzeń.
  • OKRES PRÓBNY DZIAŁANIA BIOGAZOWNI - Zapewnienie koordynacji przy prowadzeniu biogazowni podczas okresu próbnego.
  • UDZIELENIE GWARANCJI - Udzielenie gwarancji na wszystkie składniki zakładu oraz na gwarancja spełniania założonych parametrów projektowych.

Pokazy zbiorników do stacji biogazowych znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości zbiorników emaliowanych jest TUTAJ

Pro stažení Newsletteru ve formátu PDF klikněte na TUTAJ

Akční nabídky