Aktulności - 4 strana

 • Sprzedaż szlamowych pomp i mieszadeł
  11 Wrzesień 2013 Kategoria Handel Link Fotogaleria

  Szlamowe pompy i mieszadła do gnojowicy i gnojówki

  Rozpoczęcie sprzedaży maszyn i urządzeń dla potrzeb zagospodarowania gnojowicy oraz innych urządzeń, gdzie konieczna jest homogenizacja oraz pompowanie gnojowicy i szlamów. Oferujemy stacjonarne mieszadła i pompy szlamowe tradycyjnego producenta czeskiego STS Prachatice. W naszej ofercie znajduje się cały sortyment produkcyjny tego producenta mieszadeł i pomp szlamowych dla zbiorników do gnojowicy i gnojówki. Pompy szlamowe typu MIX są przeznaczone do pompowania gnojowicy, szlamów oraz płynów zanieczyszczonych. Można je wykorzystywać do pompowania ze zbiorników podziemnych do zasobników nadziemnych, do rozładunku do środków mobilnych lub bezpośrednio do wykorzystania do aplikacji na tereny leżące koło zbiornika. Stndartowo są wyposażone w dyszę mieszającą, która jest sterowana mechanicznie w kierunku poziomym.

  W załączonej fotogalerii znajdziecie fotografie naszy konstrukcji referencyjnych, gdzie były zamontowane mieszadła lub pompy szlamowe STS Prachatice.
  Katalogi do pobrania znajdziecie TUTAJ

 • Dostawa i montaż zbiorników na gnojówkę w Loučanech
  03 Sierpnia 2013 Kategoria Budowy

  Zbiorniki dla farmy mleczej Loučany

  W czerwcu 2013 była rozpoczęta budowa dwu zbiorników emaliowanych dla farmy mlecznej w Loučanech. Chodziło o dostawę i montaż dwu sztuk zbiorników na gnojówkę z odnowionych blach włącznie z dostawą materiałów lączących i uszczelniających. Częścią składową budowy zbiorników były także prace budowlane dotyczące naprawy i przeróbki pierwotnych fundamentów betonowych zbiorników i wjazdu dla samochodów ciężarowych. Firma nasza zapewniała także dostawę i montaż rurociągów do załadunku i rozładunku, mieszadeł śmigłowych oraz pomp szlamowych włącznie z kompletną elektroinstalacją. Zbiorniki były przekazane do używania 3.8.2013

 • Zbiornik emaliowany do oczyszczalni w Mipolu
  20 Lipca 2013 Kategoria Budowy Link Fotogaleria

  Zbiornik emaliowany do oczyszczalni w firmie Mipol

  W lipcu od 22.7. - 26.7.2013 przeprowadziliśmy montaż małego zbiornika emaliowanego do oczyszczalni ścieków w zakładach ubojni Mipol. Chodziło o szybką budowę zbiornika emaliowanego w miejscowości Moszczenica Wyżna o paramatrach: objętość zbiornika: 162 m3, średnica: 6,0 m, wysokość: 5,8 m (4 cargi). Firma Mipol zajmuje się przetwarzaniem i dystrybucją mięsa. Firma zastanawia się nad budową jeszcze jednego zbiornika emaliowanego. Nasza firma jest w stanie dostarczyć zbiorniki emaliowane nowe i odnowione o różnych objętościach z szerokim zakresem akcesoriów i urządzeń.

Oferty promocyjne